PŘIHLÁŠENÍ



Zapomněli jste heslo?
.

Nejste ještě registrováni?
.

NOVINKY

FESTIVAL TELEGRAFNÍCH SLOUPŮ 20. STOLETÍ

Organizátoři letních festivalů se mohou přetrhnout, aby přilákali co nejvíce návštěvníků. Jak je možno si povšimnout – podle dnešních parametrů je nejlepší koncert ten, kde vystupuje Kabát, Daniel Landa nebo Horkýže slíže. Ale který festival se může pochlubit tím, že přiláká vcelku slušný počet návštěvníků, ačkoliv mnoho osob by z názvu usoudilo, že jde o hromadu nudy? Festival tak nebývalý, že ho sponzoruje sám Aštar Šeran a čipový veleještěři z pekel. Více zde

Osobnosti známé i neznámé - zapojte se!

Sekce hudba pro vás připravuje nový seriál, který se bude zabývat osobnostmi plzeňské hudby. Tímto bychom vás chtěli také zapojit. Znáte někoho, kdo se zabývá hudbou a neví se o něm? Právě ten nás zajímá! 

The Backwards - Beatles revival v Měšťanské besedě

V rámci sekce Hudba bychom vás chtěli upozornit nebo lépe řečeno pozvat dne 24. 7. 2014 do Měšťanské besedy, kde se koná koncert The Backwards - The Beatles revival. Jedná se o úspěšný Beatles revival. The Backwards pochází ze Slovenska a patří mezi nejlepší v oboru. Určitě stojí za návštěvu! 

Rockabilly Meeting v Lampě

V rámci otevření nové sekce Hudba bychom vás rádi pozvali tento pátek do Divadla Pod Lampou, kde se bude konat Rockabilly Meeting. Zahraje zde plzeňská rockabilly klasika Mordor´s Gang, pražští Slapdash a němečtí The Pinstripes. O žánru rockabilly a psychobilly můžete očekávat v blízkem čase samostatný článek. 

http://www.podlampou.cz/

Sekce hudby přichází!

Stále pracujeme na nových věcech. Teď aktuálně jsme pro vás zprovoznili novou sekci s názvem Hudba. Naleznete zde aktuality z hudebního světa, zajímavé články o hudbě, pozvánky na akce, akce našeho interního sboru a tak dále. Doufáme, že se vám nová sekce bude líbit a že v ní naleznete to, co vás baví, popřípadě se do ní sami zapojíte.

FESTIVAL TELEGRAFNÍCH SLOUPŮ 20. STOLETÍ
Živě

Organizátoři letních festivalů se mohou přetrhnout, aby přilákali co nejvíce návštěvníků. Jak je možno si povšimnout – podle dnešních parametrů je nejlepší koncert ten, kde vystupuje Kabát, Daniel Landa nebo Horkýže slíže. Ale který festival se může pochlubit tím, že přiláká vcelku slušný počet návštěvníků, ačkoliv mnoho osob by z názvu usoudilo, že jde o hromadu nudy? Festival tak nebývalý, že ho sponzoruje sám Aštar Šeran a čipový veleještěři z pekel.

Organizátoři letních festivalů se mohou přetrhnout, aby přilákali co nejvíce návštěvníků. Jak je možno si povšimnout – podle dnešních parametrů je nejlepší koncert ten, kde vystupuje Kabát, Daniel Landa nebo Horkýže slíže. Ale který festival se může pochlubit tím, že přiláká vcelku slušný počet návštěvníků, ačkoliv mnoho osob by z názvu usoudilo, že jde o hromadu nudy? Festival tak nebývalý, že ho sponzoruje sám Aštar Šeran a čipový veleještěři z pekel. Začneme tedy tím rafinovaným názvem – Festival telegrafních sloupů 20. století. Teď se mohly stát jen dvě situace. Buďto vám hlavou prolítlo „ehm cožeto?“, nebo jste se pousmáli a na monitor jste zasalutovali rimmerovský pozdrav pro speciální příležitosti. Pokud se ještě někdo nechytá, je na čase shlédnout kultovní seriál Červený trpaslík.  Ale teď už k věci. Ačkoliv to zavání tím, že se na festivalu budou promítat fotografie zmíněných telegrafních sloupů, náplň fesťáku bude trochu odlišná. Letos to propukne 6. září v Plané u Mariánských lázní, přesněji na místním koupališti. A ať prší nebo je teplo, je zajištěno, že člověk nepřijde k újmě v podobě mokrých triček a ponožek, jelikož jsou všechny stage kryté. K tanci a poslechu jsou určeny tři stage: Live stage, kde se patrně bude koncentrovat největší množství návštěvníků, poté Čajovna stage, kam zavítají ti, kteří si při vodní dýmce a čaji poslechnou živě hudebníky a v electro stage se vyřádí uctívači DJ pultů. Pro přesnější představu přidávám seznam vystupujících a odkazy na jejich tvorbu, abyste si mohli poslechnout, zda vám za to těch 160 megakedarů na sobotu nepřijde moc/málo.

LIVE STAGE
POLETÍME? ( http://bandzone.cz/poletime )
VLOŽTE KOČKU ( http://bandzone.cz/vloztekocku )
YOKO PHONO ( http://bandzone.cz/yokophono )
POSITIVE MIND ( http://bandzone.cz/positivemind )
C ( http://bandzone.cz/c )
ACID ROW ( http://bandzone.cz/acidrow )
KOZA NA ÚTESU ( http://bandzone.cz/kozanautesu )

ČAJOVNA STAGE:
ODEUR DE VIOLETTES ( http://bandzone.cz/odeurdeviolettes )
ADOLPHO ( http://bandzone.cz/adolphosolo )
IGGY GOTT ( http://bandzone.cz/petrdvorak )
ESOASISI
DOMINIK KOTYZA ( http://bandzone.cz/dominikkotyza )

ELECTRO STAGE: 
DJ BECKER ( https://soundcloud.com/beckermusic )
DJ LIVITY ( http://mp3.sety.cz/livity-escape-wear-a-sety-cz-contest-mix-mp3.html )
DJ NAYMES
DJ KAPO
DJ LINEGIV
DJ HOMER

Festival telegrafních sloupů je jeden ze dvou letních festivalů, který si nenechám ujít a účastním se ho už od prvního ročníku. Je to také možná tím, že to pořádá člověk, který se snaží oživit kulturní akce na Tachovsku, což je opravdu velká fuška a za to má naší podporu. Pokud mohu vše důležité shrnout: Koupaliště v Plané u Mariánských lázní, 6. září, 160 Kč, pro sedmipohlavní bytosti a A. J. Rimmera vstup zdarma. Pokud je i tohle málo informací, koukněte na web http://telegrafnisloupy.wix.com/2014.

Petra Veselá

průměrné hodnocení:
hodnoceno:
Zobrazit komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.

Komentáře k článku:
Schovat komentáře