PŘIHLÁŠENÍZapomněli jste heslo?
.

Nejste ještě registrováni?
.

NOVINKY

Fórum

* Tato část stránek se tepreve připravuje, děkujeme, za vaši trpělivost.

Máte zajímavý nápad, názor na událost, která v současnosti hýbe světem, nebo se prostě jen chcete svěřit se svými myšlenkami? Právě pro vás je tu fórum – místo pro veřejné diskuze, místo pro debatu nad aktuálními tématy.

Abychom si nekazili dobrou náladu a žaludek, stalo se nepsaným pravidlem, že se budeme pokud možno vyhýbat tématům z okruhu politiky, které v mnoha lidech vyvolává poměrně silné emoce. Zaměřme se raději na mnohem příjemnější oblasti a vytvořme pokud možno co nejrozsáhlejší šíři záběru. Vždyť debatovat se dá bez nadsázky o čemkoliv.

Články
Instantní návod pro začátečníky: jak se stát moderním superhrdinou
Fórum - fórum

Duch dnešní doby říká: "Jsi výjimečný a když budeš chtít, můžeš dokázat úplně všechno." Cheš být hrdinou z lidu? Nebo snad politickým a duchovním vůdcem? Na politiku nezbývá čas, poněvadž už zítra k tobě přiletí mimozemská delegace s nabídkou spolupráce na záchraně světa. Že si vybrali ze všech lidí zrovna tebe? No mě se neptej, já nevim, třebas jim nějak padnul do oka někde na sociální síti. Namaž svaly a připrav se, bude to dřina, protože dům se v našem světě běžně staví od střechy.