PŘIHLÁŠENÍZapomněli jste heslo?
.

Nejste ještě registrováni?
.

NOVINKY

Tým

Zde se představuje tým, který vám společně zprostředkovává tyto stránky.

Lukáš Houška

Věk: 27 let

Kontakt: lukas.houska@pcfu.cz

Co mám rád: Vše, co ostatní považují jen za nereálné a bláznivé snění. Dále třeba vesmír, úsměv, příjemnou společnost, architekturu, historii, knihy, psaní a procházky pod hvězdami (Nejraději na jiné planetě).

Co nemám rád: Pavouky, reklamy a úplně nejvíce nemám rád, když nejde internet. Jo a tak nějak všeobecně nemám rád pravidla, která mi nevyhovují.

Co mám na starost: Mám na starost hlavně sám sebe, pak úžasný tým PCFU, moji oblíbenou sekci architektury, motivační činnost a mnoho jiných nepodstatných maličkostí.

 

 

 

Roxi Ilnytská

Věk: 20 let

Kontakt: roxi.ilnytska@pcfu.cz

Co mám ráda: Každodenní maličké radosti, příjemnou společnost u kávy, knihy o všem možném i nemožném a čajovny. Dále kreslení, fotografování – no jsem prostě všestranně založený člověk. A v neposlední řadě ráda dělám radost mým milým.

Co nemám ráda: Bulváry, lidi co si nechtějí povídat, když se mnou jedou vlakem a zimu. Pak klasicky, když nemůžu najít něco, co zrovna nutně potřebuju.

Co mám na starosti: Naši úžasnou sekci kreslířů, snídani, svůj spánek a správu svého času, což ne vždy vychází optimálně, dle mého přání.

 

 

 

Lukáš Fuchman

Věk: 26 roků

Kontakt: lukas.fuchman@pcfu.cz

Co mám rád: Když má něco nějaký smysl nebo vysvětlení. Brouzdání po planetě, ať je to město či pustina. Zajímavé věci. A další velké množství záležitostí, které Vám na požádání opravdu rád sdělím. :)

Co nemám rád: Tlachání. Tlachání třeba o takové rozmanitosti počasí a dalších životně nedůležitých důležitostech. Pokud něco spadá k té stereotypní všednosti i když to tak nemusí být. Masové cílení všeho možného na nemožné.

Co mám na starost: Technickou a kreativní koordinaci projektů. Vývoj a myšlenkovou tvorbu aplikace virtuálního průvodce po domech.

 

 

 

Petra Veselá

Věk: 22 let

Kontakt: petra.vesela@pcfu.cz

Co mám ráda: Maličkosti, elpíčka, knížky, kreativitu, oslovování vokativem, Červeného trpaslíka, slam poetry, čajovnu.

Co nemám ráda: Diskutující na novinkách.cz nebo milovníky televize NOVA. Skupinu Kabát a hysterku Daniela Landu, kočky, gelové nehty, a pokud jsme to málo zdůraznila, tak ještě jednou kočky.

Co mám na starost: Nejlepší věc na světě. Tedy sekci povídkáři a tak nějak vše, co k tomu patří.

 

 

 

 

 

Nela Štorková

Věk: 23 let

Kontak: nela.vsetickova@pcfu.cz

Co mám ráda: Mám ráda historii, literaturu, dobré jídlo (což je asi jediná věc, bez které bych se neobešla). Obdivuji sakrální a lidovou architekturu. A po 15 letech ve sboru sem musím zařadit také hudbu. A v poslední době mě nadchli cestovatelé žlutými trabanty (kdo zná, pozná, kdo nepozná vygoogluje).

Co nemám ráda: Falešné lidi, hrachovou kaši a facebook.

Co mám na starost: Správcování sekce Hudba, odborné rady mému vedoucímu v rámci sekce Architektura a externí spolupráci v sekci kavárna.

 

Pavel Nedvěd

Věk: 24 a kus

Kontakt: pavel.nedved@pcfu.cz

Co mám rád: Mé rozvrzané violoncello. Rock´n´roll, vážnou, jakoukoliv extravagantní, či zajímavou hudbu. Dále mezi mé koníčky patří počítače, historie, indie kultura, AZ Kvíz a prakticky cokoliv retro.

Co nemám rád: Poslední dobou velmi často nespolupracující počítač, smažený sýr a začínám pomalu získávat alergii na typické české "Pepany".

Co mám na starost: Přípravu nové sekce, pomoc komukoliv s čímkoliv v rámci mých omezených kompetencí a co mi šéf přikáže.

 

Milan Štorek

Věk: 22 let

Kontakt: milan.storek@pcfu.cz

Co mám rád: Řev motorů, stránky v knize, ostří nože, vůni lesa, nebe nad hlavou a dálku dalekou.

Co nemám rád: Závist, aroganci, lentilky a šmouly.

Co mám na starost: Po domluvě s vrchním velením mě nejčastěji budete potkávat v sekci architektury.

 

Maia Vacurová

Věk: 23 let

Kontakt: maia.vacurova@pcfu.cz

Co mám ráda: Bláznivé akce, o kterých jsou osatní schopni prohlásit pouze "proč to děláš?". Dále výpravy všeho druhu, hudbu, knihy (Haruki Murakami vede), filmy, přírodu, červenou barvu, retro módu, kopretiny, slunečnice, Japonsko a nepodstatné detaily.

Co nemám ráda: Lidi, kteří jsou líní myslet. Nevychovanost, nezdvořilost a pomluvy. Pak ještě rozinky, kokos, špínu, nedochvilnost a nevkus. A oslovení "Magdo".

Co mám na starost: Převážně sekci módy, kde budu prezentovat svoje velemyšlenky.

 

Martin Hrdlička

Věk: 30 let

Kontakt: martin.hrdlicka@pcfu.cz

Co mám rád: Hudbu Petra Ebena, dlouhá hesla a silné šifry.

Co nemám rád: Pocit, že už se člověk nemůže nic nového dozvědět a naučit.

Co mám na starost: Chechtáky, ke kterým časem snad přibude i trocha hudby.

  

Veronika Blovská

Věk: 18 let

Kontakt: veronika.blovska@pcfu.cz

Co mám ráda: Ze všeho nejraději mám čtení, cestování a zkoušení nových věcí, zbožňuji matematiku, logiku, fakt hodně starou hudbu a chození do divadla. A samozřejmě hořkou čokoládu a noční oblohu.

Co nemám ráda: Většinu lidí a většinu pravidel. Ale najdou se výjimky :)

Co mám na starost: V současné době hlavně studium, ale také drobnou spolupráci v PCFU jako je tvorba aplikace historického centra Plzně nebo oprava hradu.

 

Barbora Kutá

Věk: 18 let

Kontakt: barbora.kuta@pcfu.cz

Co mám ráda: Ráda se pro něco nadchnu. Mám pár věcí, které vážně miluju (jako psaní..), ale jsem šťastná, když se mi zas jednou stane, že objevím novou věc, která mne naplní. Zní to velmi neprakticky, ale je to legrace.

Co nemám ráda: Mrhat časem. Autobusové spoje do městečka, kde bydlím, mne nutí jím plýtvat a tím mne dohánějí k šílenství.

Co mám na starost: Stala jsme se hlavní patronkou knihovny PCFU a připravuji autorská čtení.

 

Pavel Tomiczek

Věk: 23 let

Kontakt: tomiczek15@gmail.com

Co mám rád: komunikativní lidi, nadšené lidi, přívětivé lidi, usměvavé lidi, nelidi otevřené možnosti, využité možnosti, zrealizované možnosti
Na dobrém jídle mám rád - suroviny, vaření, chutě, vůně, vizuální vjem
ověřenou pravdu,
systém
hry

Co nemám rád: Ignoraci

Co mám na starost: Dost času věnuji skautskému oddílu a v PCFU mám na starosti dva projekty: městské hry a debaty.

 

Aki Matas

Věk: Hezky

Kontakt: ciko.rys@gmail.com

Co mám rád: Knihy s věnováním.

Co nemám rád: Nemít něco rád.

Co mám na starost: Hry, sítě, diskuse, plzeňské vodní skauty a život. V případě nejasností kontaktuje mého sekretáře!

 

Jakub Mikoláš

Věk: 19

Kontakt: jakub.mikolas@pcfu.cz

Co mám rád: Rád sportuji, poslouchám hudbu, přímo miluji vaření a pořád zkouším nově věci. Taktéž se rád směju, pokud zrovna nečtu noviny, i když i to dělám rád.

Co nemám rád: Politiky, hloupost a kvalitu české gastronomie.

Co mám na starost: Aby byla pořád legrace

 

Zuzana Hecová

Věk: 24

Kontakt: info@pcfu.cz

Co mám ráda: Vše, co se dá sníst, barvy, smích, chlupaté ponožky, literaturu, starou hudbu a staré filmy, sarkasmus, chaos a přemýšlení o nesmrtelnosti chrousta...

Co nemám ráda: To, co se nedá jíst, nudu a ticho, když nemůžu najít chlupaté ponožky, lidi, co nechápou sarkasmus, chaos

Co mám na starost: Sekci Kreslíři. Jsem ale nezmar, takže kdo ví, co ještě spáchám :D O:)

 

Děkujeme i dalším spolupracovníkům, kteří nám pravidelně pomáhají jak po technické stránce, tak během přípravy našich akcí. Jmenovitě bychom rádi poděkovali:

Tomáši Fuchmanovi, Veronice Maurerové, Lence Šmejkalové, Hance Zichové, Karolíně Zábranské, Kateřině Bánové a dalším.