PŘIHLÁŠENÍZapomněli jste heslo?
.

Nejste ještě registrováni?
.

NOVINKY

Tým

Zde se představuje tým, který vám společně zprostředkovává tyto stránky.

Lukáš Houška

Kontakt: lukas.houska@pcfu.cz

Co mám rád: Vše, co ostatní považují jen za nereálné a bláznivé snění. Dále třeba vesmír, úsměv, příjemnou společnost, architekturu, historii, knihy, psaní a procházky pod hvězdami (Nejraději na jiné planetě).

Co nemám rád: Pavouky, reklamy a úplně nejvíce nemám rád, když nejde internet. Jo a tak nějak všeobecně nemám rád pravidla, která mi nevyhovují.

Co mám na starost: Mám na starost hlavně sám sebe, pak úžasný tým PCFU, moji oblíbenou sekci architektury, motivační činnost a mnoho jiných nepodstatných maličkostí.

 

 

 

Roxi Ilnytská

Kontakt: roxi.ilnytska@pcfu.cz

Co mám ráda: Každodenní maličké radosti, příjemnou společnost u kávy, knihy o všem možném i nemožném a čajovny. Dále kreslení, fotografování – no jsem prostě všestranně založený člověk. A v neposlední řadě ráda dělám radost mým milým.

Co nemám ráda: Bulváry, lidi co si nechtějí povídat, když se mnou jedou vlakem a zimu. Pak klasicky, když nemůžu najít něco, co zrovna nutně potřebuju.

Co mám na starosti: Naši úžasnou sekci kreslířů, snídani, svůj spánek a správu svého času, což ne vždy vychází optimálně, dle mého přání.

 

 

 

 

Lukáš Fuchman

Kontakt: lukas.fuchman@pcfu.cz

Co mám rád: Když má něco nějaký smysl nebo vysvětlení. Brouzdání po planetě, ať je to město či pustina. Zajímavé věci. A další velké množství záležitostí, které Vám na požádání opravdu rád sdělím. :)

Co nemám rád: Tlachání. Tlachání třeba o takové rozmanitosti počasí a dalších životně nedůležitých důležitostech. Pokud něco spadá k té stereotypní všednosti i když to tak nemusí být. Masové cílení všeho možného na nemožné.

Co mám na starost: Technickou a kreativní koordinaci projektů. Vývoj a myšlenkovou tvorbu aplikace virtuálního průvodce po domech.

 

 

 

 

 

Petra Veselá

Kontakt: petra.vesela@pcfu.cz

Co mám ráda: Maličkosti, elpíčka, knížky, kreativitu, oslovování vokativem, Červeného trpaslíka, slam poetry, čajovnu.

Co nemám ráda: Diskutující na novinkách.cz nebo milovníky televize NOVA. Skupinu Kabát a hysterku Daniela Landu, kočky, gelové nehty, a pokud jsme to málo zdůraznila, tak ještě jednou kočky.

Co mám na starost: Nejlepší věc na světě. Tedy sekci povídkáři a tak nějak vše, co k tomu patří.

 

 

 

 

 

 

Nela Štorková

Kontak: nela.vsetickova@pcfu.cz

Co mám ráda: Mám ráda historii, literaturu, dobré jídlo (což je asi jediná věc, bez které bych se neobešla). Obdivuji sakrální a lidovou architekturu. A po 15 letech ve sboru sem musím zařadit také hudbu. A v poslední době mě nadchli cestovatelé žlutými trabanty (kdo zná, pozná, kdo nepozná vygoogluje).

Co nemám ráda: Falešné lidi, hrachovou kaši a facebook.

Co mám na starost: Správcování sekce Hudba, odborné rady mému vedoucímu v rámci sekce Architektura a externí spolupráci v sekci kavárna.

 

Pavel Nedvěd

Kontakt: pavel.nedved@pcfu.cz

Co mám rád: Mé rozvrzané violoncello. Rock´n´roll, vážnou, jakoukoliv extravagantní, či zajímavou hudbu. Dále mezi mé koníčky patří počítače, historie, indie kultura, AZ Kvíz a prakticky cokoliv retro.

Co nemám rád: Poslední dobou velmi často nespolupracující počítač, smažený sýr a začínám pomalu získávat alergii na typické české "Pepany".

Co mám na starost: Přípravu nové sekce, pomoc komukoliv s čímkoliv v rámci mých omezených kompetencí a co mi šéf přikáže.

 

Milan Štorek

Kontakt: milan.storek@pcfu.cz

Co mám rád: Řev motorů, stránky v knize, ostří nože, vůni lesa, nebe nad hlavou a dálku dalekou.

Co nemám rád: Závist, aroganci, lentilky a šmouly.

Co mám na starost: Po domluvě s vrchním velením mě nejčastěji budete potkávat v sekci architektury.

 

Maia Vacurová

Kontakt: maia.vacurova@pcfu.cz

Co mám ráda: Bláznivé akce, o kterých jsou osatní schopni prohlásit pouze "proč to děláš?". Dále výpravy všeho druhu, hudbu, knihy (Haruki Murakami vede), filmy, přírodu, červenou barvu, retro módu, kopretiny, slunečnice, Japonsko a nepodstatné detaily.

Co nemám ráda: Lidi, kteří jsou líní myslet. Nevychovanost, nezdvořilost a pomluvy. Pak ještě rozinky, kokos, špínu, nedochvilnost a nevkus. A oslovení "Magdo".

Co mám na starost: Převážně sekci módy, kde budu prezentovat svoje velemyšlenky.

 

Martin Hrdlička

Kontakt: martin.hrdlicka@pcfu.cz

Co mám rád: Hudbu Petra Ebena, dlouhá hesla a silné šifry.

Co nemám rád: Pocit, že už se člověk nemůže nic nového dozvědět a naučit.

Co mám na starost: Chechtáky, ke kterým časem snad přibude i trocha hudby.

  

Veronika Blovská

Kontakt: veronika.blovska@pcfu.cz

Co mám ráda: Ze všeho nejraději mám čtení, cestování a zkoušení nových věcí, zbožňuji matematiku, logiku, fakt hodně starou hudbu a chození do divadla. A samozřejmě hořkou čokoládu a noční oblohu.

Co nemám ráda: Většinu lidí a většinu pravidel. Ale najdou se výjimky :)

Co mám na starost: V současné době hlavně studium, ale také drobnou spolupráci v PCFU jako je tvorba aplikace historického centra Plzně nebo oprava hradu.

 

Pavel Tomiczek

Kontakt: tomiczek15@gmail.com

Co mám rád: komunikativní lidi, nadšené lidi, přívětivé lidi, usměvavé lidi, nelidi otevřené možnosti, využité možnosti, zrealizované možnosti
Na dobrém jídle mám rád - suroviny, vaření, chutě, vůně, vizuální vjem
ověřenou pravdu,
systém
hry

Co nemám rád: Ignoraci

Co mám na starost: Dost času věnuji skautskému oddílu a v PCFU mám na starosti dva projekty: městské hry a debaty.

 

Aki Matas

Kontakt: ciko.rys@gmail.com

Co mám rád: Knihy s věnováním.

Co nemám rád: Nemít něco rád.

Co mám na starost: Hry, sítě, diskuse, plzeňské vodní skauty a život. V případě nejasností kontaktuje mého sekretáře!

 

Jakub Mikoláš

Kontakt: jakub.mikolas@pcfu.cz

Co mám rád: Rád sportuji, poslouchám hudbu, přímo miluji vaření a pořád zkouším nově věci. Taktéž se rád směju, pokud zrovna nečtu noviny, i když i to dělám rád.

Co nemám rád: Politiky, hloupost a kvalitu české gastronomie.

Co mám na starost: Aby byla pořád legrace

 

Zuzana Hecová

Kontakt: info@pcfu.cz

Co mám ráda: Vše, co se dá sníst, barvy, smích, chlupaté ponožky, literaturu, starou hudbu a staré filmy, sarkasmus, chaos a přemýšlení o nesmrtelnosti chrousta...

Co nemám ráda: To, co se nedá jíst, nudu a ticho, když nemůžu najít chlupaté ponožky, lidi, co nechápou sarkasmus, chaos

Co mám na starost: Sekci Kreslíři. Jsem ale nezmar, takže kdo ví, co ještě spáchám :D O:)

 

Děkujeme i dalším spolupracovníkům, kteří nám pravidelně pomáhají jak po technické stránce, tak během přípravy našich akcí. Jmenovitě bychom rádi poděkovali:

Tomáši Fuchmanovi, Veronice Maurerové, Lence Šmejkalové, Hance Zichové, Karolíně Zábranské, Kateřině Bánové, Báře Kuté a dalším.