PŘIHLÁŠENÍZapomněli jste heslo?
.

Nejste ještě registrováni?
.

NOVINKY

PechaKucha Night v Olomouci!

Vážení, stalo se něco úžasného! Sešla se ta správná parta lidí a vznikla PechaKucha Night Olomouc. Mladá, ještě neotrkaná, svěží a jarní! Přijďte se podívat, koho jsme si pro vás připravili pro první společný večer.

Haló, jste tu se mnou?

Kreslíři se rozbíhají! Pojďte se přidat a potvrdit svoji účast, ať můžeme co nejdříve začít! Čeká nás možná krátká, možná dělíš cesta, plná ořezávání, gumování, tvoření a radosti. V tomto miničlánku se dozvíte více.

První téma týdne

V rámci sekce kreslíři dojde ke zveřejnění prvního tématu týdne až v následujících týdnech, Zatím se zde můžete těšit na sérii článků, která vás provede základními technikami kreslení a připraví na první společné téma týdne. První článek již brzy! Takže začněte pomalu brousit tužky.

Organizace aneb Kdo tu je?
Kreslíři - Blog

Pár organizačních věcí na vás, pár organizačních věcí na mne. Web byl založen a běží (díky Veru) z nějakých vyšších důvodů, proto nač otálet? Než však zečneme, zjistíme, kdo do toho půjde se mnou (?).

   Bez dalšího protáhování jsem PRO začít s prvními lekcemi pro vás. Jelikož však máme webovky stále ještě ve výstavbě, protože chceme tvořit věci velké, prvotní organizace probíhá touto formou. Já, jakožto vedoucé této sekce mám za úkol se nějak starat o vás, popohánět vás k lepším výkonům a radit vám. Zatím ovšem nemám komu. Jak z toho ven? Mám na to jednoduchý recept. Všichni, kdo čtou tyto stránky a rozkliknou si mé články a zejména ti, kdo se budou chtít zapojit do tohoto projektu, nechť mi na e-mail 

r.iln@seznam.cz 

napíší, že se chtějí účastnit, abychom mohli rozjet první akci. Psát články pro nikoho moc smysl nemá. No a protože kreslíme, vaše kresby a výkresy mi prozatím budete zasílat e-mailem a já je zveřejním zde v naší/vaší soukromé galerii. (Těšte se na novou funkci stránek, až budou stroprocentně hotové, to teprve bude něco!) Na tipy, rady a triky se těšte v dalších článcích. Teď hurá otevírejte e-maily, čekám na vás, milí zájemci. Těším se na spolupráci a tvorbu s vámi!

průměrné hodnocení:
hodnoceno:
Zobrazit komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.

Komentáře k článku:
Schovat komentáře