PŘIHLÁŠENÍZapomněli jste heslo?
.

Nejste ještě registrováni?
.

NOVINKY

PechaKucha Night v Olomouci!

Vážení, stalo se něco úžasného! Sešla se ta správná parta lidí a vznikla PechaKucha Night Olomouc. Mladá, ještě neotrkaná, svěží a jarní! Přijďte se podívat, koho jsme si pro vás připravili pro první společný večer.

Haló, jste tu se mnou?

Kreslíři se rozbíhají! Pojďte se přidat a potvrdit svoji účast, ať můžeme co nejdříve začít! Čeká nás možná krátká, možná dělíš cesta, plná ořezávání, gumování, tvoření a radosti. V tomto miničlánku se dozvíte více.

První téma týdne

V rámci sekce kreslíři dojde ke zveřejnění prvního tématu týdne až v následujících týdnech, Zatím se zde můžete těšit na sérii článků, která vás provede základními technikami kreslení a připraví na první společné téma týdne. První článek již brzy! Takže začněte pomalu brousit tužky.

PechaKucha Night v Olomouci!
Kreslíři

Vážení, stalo se něco úžasného! Sešla se ta správná parta lidí a vznikla PechaKucha Night Olomouc. Mladá, ještě neotrkaná, svěží a jarní! Přijďte se podívat, koho jsme si pro vás připravili pro první společný večer.

Wake up Olomouc!

A je to tady! Nejstylovější, nejzábavnější a nejnabitější část roku pro Olomouc začíná (zkouškové nepočítám)! První vlaštovkou byla a stále ještě je výstava komiksu Káji Saudka v Muzeu moderního umění. Ve stejném duchu se ponese i připravovaný studentský Majáles Univerzity Palackého. Druhou a zároveň nově přivítanou vlaštovkou je PechaKucha Night. Konečně se i hanácká metropole dočkala té své! Sny se plní, sály se plní. Tedy budou se plnit už ve středu 2. 4. v neformálních prostorech Arktic Music Clubu. Kdo se přijde podívat, může se těšit na velice zajímavé hosty prvního „tlachacího večera“.


Budete se moci potkat například se značkou Masparti, tedy se dvojicí architektů Pavlem Martinkou a Ondřejem Spustou. Šikovnými kluky z Olomouce, kteří jsou schopni proměnit váš byteček ve skvostné umělecké dílko. Jakub Berdych zase zastoupí Qubus Design studio. Máte také jedinečnou šanci zjistit, kdo je ona Alexandra Monhartová, vůdkyně své značky AlexMonhart prezentující motýlky nejen jako stylový doplněk, ale i jako životní postoj. Pozvána je i Lenka Kohoutová alias Cockerel, nadějná slečna nominována na Czech Grand Design Awards 2013. Za vizuály se za námi přijde podívat i Jakub Machát. A samozřejmě i Kuba Mareš ze spřízněných plzeňských světů... to je jen část hostů.

PKN1

Krásné jarní letáky v Olomouci. zdroj: vedení PKN, FB


Věříme a doufáme, že se nám vše povede podle našich představ a po úspěšném ukončení PKN vol.1 (odkaz na akci) a následné afterparty na chvilku vydechneme a co nejdříve se pustíme do plánování další, již druhé PKN. Olomoučtí, přijďte zažít zcela nový prostor kultury a potřást si rukou s vycházejícími hvězdami českého designu. Těšíme se na vás!

průměrné hodnocení:
hodnoceno:
Zobrazit komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.

Komentáře k článku:
Schovat komentáře