PŘIHLÁŠENÍZapomněli jste heslo?
.

Nejste ještě registrováni?
.

NOVINKY

PechaKucha Night v Olomouci!

Vážení, stalo se něco úžasného! Sešla se ta správná parta lidí a vznikla PechaKucha Night Olomouc. Mladá, ještě neotrkaná, svěží a jarní! Přijďte se podívat, koho jsme si pro vás připravili pro první společný večer.

Haló, jste tu se mnou?

Kreslíři se rozbíhají! Pojďte se přidat a potvrdit svoji účast, ať můžeme co nejdříve začít! Čeká nás možná krátká, možná dělíš cesta, plná ořezávání, gumování, tvoření a radosti. V tomto miničlánku se dozvíte více.

První téma týdne

V rámci sekce kreslíři dojde ke zveřejnění prvního tématu týdne až v následujících týdnech, Zatím se zde můžete těšit na sérii článků, která vás provede základními technikami kreslení a připraví na první společné téma týdne. První článek již brzy! Takže začněte pomalu brousit tužky.

Téma #17 - Face to face
Téma týdne

Závěr pásma realistické kresby se blíží ke konci. Vše, co jsme trénovali v minulých tématech bychom teď rádi, abyste využili při kresbě portrétu. Spousta lidí se tomuto vyhýbá... je to těžké, náročné...není. Pokud si sednete a pustíte se, uvidíte, že jen tak rozkreslenou kresbu nevyhodíte. Tak co, jdete do toho s námi?

V tomto prvním ze dvou mých vrcholných témat bych byla ráda, abyste v sobě našli ten kousek odvahy a pustili se se mnou do portrétu. Měli byste využít zkušenosti nabité v minulých kreslících týdnech a dokázat si, že "Fakt umím realistickou kresbu!". Důraz budiž kladen na správné umístění jednotlivých částí obličeje, aby společně tvořily harmonickou koláž tváře. Techniku, styl, nápaditost nechávám na vás. Věřím, že budete schopni stvořit dílo, na které budete moci být náležitě pyšní. Přeji příjemné kreslení. Asi to zabere trochu více času, ale výsledek bude jistě stát za to.

Na vaše výtvory se těším na mailu kresliri@pcfu.cz.

 

PS: Sdílejte toto téma mezi vašimi přáteli. Jistě se najde někdo, kdo se bude chtít zapojit nebo se pochlubit nějakou svojí hotovou kresbou. Za celý tým Kreslířů, děkuji.

 

face2

face3

face4

 

 

Found on imgur.com

Found on flickr.com

průměrné hodnocení:
hodnoceno:
Zobrazit komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.

Komentáře k článku:
Schovat komentáře