PŘIHLÁŠENÍZapomněli jste heslo?
.

Nejste ještě registrováni?
.

NOVINKY

Mini S.O.B. market

Ve foyer Měšťanské besedy se bude 9. a 10. listopadu konat mini S.O.B market. Pozvánka na facebooku tvrdí, že market se koná od 10.00 do 18.00, ale jestli můžu radit, je lepší přijít dříve než později, tak jak to u podobných akcí bývá. Kdo dřív přijde… Znáte to. Pořádán je v rámci festivalu nejen animovaného filmu Podzimní sklizeň.  Jde o menšího bráchu většího S.O.B. marketu, který se koná na Jižáku a vznikl jako odnož od Bizzar Bazaaru.

Nový článek o kloboucích

Rádi bychom vás informovali o novém článku v sekci módy, který vám přináší zajímavé shrnutí minulosti, současnosti i budoucnosti klobouků. Jak jste na tom vy, máte rádi klobouky, nosíte je, nebo je považujete za přežitek. Každopádně doporučejeme tento článek.

Vánoční Bizzar Bazaar
Kalendář akcí

Tentokrát v úterý (většinou to byla středa) 17. prosince se bude konat letošní poslední Bizzar Bazaar. Již tradičně se můžete vydat do Papírny. Akce probíhá od 15:00 do 20:00. K sehnání bude řada designových i „sekáčových“ věcí, takže výběr by měl být široký. Vánoční bazar bývá o něco lepší než ty, které probíhají přes rok. Asi je to i tou přicházející vánoční atmosférou. Samozřejmě opět platí, že kdo dřív přijde…

Tentokrát v úterý (většinou to byla středa) 17. prosince se bude konat letošní poslední Bizzar Bazaar. Již tradičně se můžete vydat do Papírny. Akce probíhá od 15:00 do 20:00. K sehnání bude řada designových i „sekáčových“ věcí, takže rozhodně bude z čeho vybírat. Vánoční bazar bývá o něco lepší než ty, které probíhají přes rok. Asi je to i tou přicházející vánoční atmosférou. Samozřejmě opět platí, že kdo dřív přijde…

Prodejci se mohou stále hlásit. Papírna nabízí velkorysé prostory, takže termín přihlášek není omezen. Více informací se můžete dozvědět na facebookové stránce. A po skončení samozřejmě můžete porovnat S.O.B. market a Bizzar Bazaar. Sama nevím, jestli jde o konkurenci nebo spolupráci, ale může to být zajímavé srovnání.

Tak nakupujte, utrácejte a těšte se na Vánoce.

 

Zdroj foto:

https://www.facebook.com/

průměrné hodnocení:
hodnoceno:
Zobrazit komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.

Komentáře k článku:
Schovat komentáře