PŘIHLÁŠENÍZapomněli jste heslo?
.

Nejste ještě registrováni?
.

NOVINKY

Mini S.O.B. market

Ve foyer Měšťanské besedy se bude 9. a 10. listopadu konat mini S.O.B market. Pozvánka na facebooku tvrdí, že market se koná od 10.00 do 18.00, ale jestli můžu radit, je lepší přijít dříve než později, tak jak to u podobných akcí bývá. Kdo dřív přijde… Znáte to. Pořádán je v rámci festivalu nejen animovaného filmu Podzimní sklizeň.  Jde o menšího bráchu většího S.O.B. marketu, který se koná na Jižáku a vznikl jako odnož od Bizzar Bazaaru.

Nový článek o kloboucích

Rádi bychom vás informovali o novém článku v sekci módy, který vám přináší zajímavé shrnutí minulosti, současnosti i budoucnosti klobouků. Jak jste na tom vy, máte rádi klobouky, nosíte je, nebo je považujete za přežitek. Každopádně doporučejeme tento článek.

Vánoční S.O.B market
Kalendář akcí

neboli sell or buy : fashion jam je vánoční market, který se bude konat v prostorách bývalého nádraží (půlka ještě normálně funguje) Jižní předměstí Moving Station dne 11.12. od 14:00 do 19:00. Vstupné bude symbolických 10kč. Těšit se můžete i na doprovodný program a něco malého k zakousnutí v podání Fresh Bistra Kantýna.

Neboli sell or buy : fashion jam je vánoční market, který se bude konat v prostorách bývalého nádraží (půlka ještě normálně funguje) Jižní předměstí Moving Station dne 11.12. od 14:00 do 19:00. Vstupné bude symbolických 10kč. Těšit se můžete i na doprovodný program a něco malého k zakousnutí v podání Fresh Bistra Kantýna.

Na facebookové stránce S.O.B. marketu můžete každý den sledovat představení jednoho z prodejců autorské tvorby a studenti UUD mají na akci možnost prezentace či prodeje své tvorby. Více informací a kontaktů seženete na stránkách marketu.

Zdroj foto:

https://www.facebook.com

 

 

 

průměrné hodnocení:
hodnoceno:
Zobrazit komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.

Komentáře k článku:
Schovat komentáře