PŘIHLÁŠENÍZapomněli jste heslo?
.

Nejste ještě registrováni?
.

NOVINKY

PechaKucha Night v Olomouci!

Vážení, stalo se něco úžasného! Sešla se ta správná parta lidí a vznikla PechaKucha Night Olomouc. Mladá, ještě neotrkaná, svěží a jarní! Přijďte se podívat, koho jsme si pro vás připravili pro první společný večer.

Haló, jste tu se mnou?

Kreslíři se rozbíhají! Pojďte se přidat a potvrdit svoji účast, ať můžeme co nejdříve začít! Čeká nás možná krátká, možná dělíš cesta, plná ořezávání, gumování, tvoření a radosti. V tomto miničlánku se dozvíte více.

První téma týdne

V rámci sekce kreslíři dojde ke zveřejnění prvního tématu týdne až v následujících týdnech, Zatím se zde můžete těšit na sérii článků, která vás provede základními technikami kreslení a připraví na první společné téma týdne. První článek již brzy! Takže začněte pomalu brousit tužky.

Vyhlášení týdne #16 - Nad věžemi města našich příběhů
Téma týdne

Další týden utekl jako voda a máme tu další vyhlášení tématu týdne, který vás žádal, abyste vytvořili obrázek, kde jste měli znázornit město vaší fantazie, nebo snů. Toto složité zadání, které si žádá hodně invence a času způsobilo, že nám přišlo velice málo obrázku. Já to beru jako trefnou zkušenost a pro příště vám budu dávat časově méně náročná témata. Pevně doufám, že Kreslířům zachováte přízeň, protože tento projekt bez vašich obrázků nemůže existovat. Nuže, pojďme se podívat na výsledek.

Další týden utekl jako voda a máme tu další vyhlášení tématu týdne, který vás žádal, abyste vytvořili obrázek, kde jste měli znázornit město vaší fantazie, nebo snů. Toto složité zadání, které si žádá hodně invence a času způsobilo, že nám přišlo velice málo obrázku, vlastně jen jeden a tak je těžké ho s čímkoli porovnávat. Já to beru jako trefnou zkušenost a pro příště vám budu dávat časově méně náročná témata. Pevně doufám, že Kreslířům zachováte přízeň, protože tento projekt bez vašich obrázků nemůže existovat. Nuže, pojďme se podívat na výsledek.

Maia

Maia je naší odvážnou a vytrvalou kreslířkou, která vydržela až dokonce. Její dílo je fragmentární obraz mnoha zajímavě odkazujících staveb, které dohromady dávají velice zajímavý a barevný obraz jakéhosi snového města. Za zpracování dostává ještě pár bodů navíc. Děkuji za tvůj příspěvek a těším se u dalšího tématu.

 

 

Lukášek

I náš nejmladší přispěvatel se rozhodl nakreslit fantaskné město. A jak to už bývá, město obývá několik monster, příšerek a válečníků, kteří mají vytrvalou potřebu ostřit své zbraně a být v neustálé bojové náladě. Děkujeme!

 

lukasek

 

Myška

Mail od myšky začínal takhle: "posílám vám své miniměstěčko po tom, co projdeme pod stromovou bránou, její upatí je v pravo". Takže v návaznosti na jedno z minulých témat, doplníme mozaiku kreseb a pokračujeme městečkem v trávě.

myska

 

průměrné hodnocení:
hodnoceno:
Zobrazit komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.

Komentáře k článku:
Schovat komentáře